1. Pristatymas į „DPD“ Pickup siuntų taškus

Prekės pristatomos į siuntų taškus arba terminalus. Kai siunta bus pristatyta į siuntų tašką ar terminalą, būsite informuoti SMS žinute ir/ar el. paštu. Atsiimti siuntą galima per 7 kalendorines dienas. Išskyrus Kuršių Neriją.

Pristatymo kaina: 3.00 € arba nemokamai, jei perkama už 39 € ar daugiau.

Jei priimdami iš kurjerio siuntinį pastebėjote siuntos pažeidimus, dalyvaujant kurjeriui surašykite pastabas apie siuntos pažeidimus arba atsisakykite priimti siuntą.

Jei prekių pažeidimus pastebėjote tik išpakavę siuntinį, informuokite mus per dvi darbo dienas el. paštu info@kskin.lt atsiųsdami trumpą pažeidimo aprašymą ir nuotraukas.

2. Pristatymas į namus ar biurą

Prekes į Jūsų pasirinktą vietą pristatys DPD kurjeris. Apie numatomą siuntos pristatymo laiką bei siuntos numerį būsite informuoti SMS žinute arba el. paštu.

Pristatymo kaina: 5.00 € arba nemokamai, jei perkama už 39 € ar daugiau.

3. Neteisingai nurodyta informacija arba negalėjimas atsiimti siuntos

Pirkėjas yra pats atsakingas, už teisingų duomenų nurodymą užsakymo formoje bei siuntos atsiėmimą. Jeigu dėl pirkėjo siunta yra neatsiimama ir grąžinama mums, pirkėjas turi sumokėti už pakartotinį išsiuntimą 2,50 Eur su PVM Lietuvoje arba 15,00 Eur užsienyje, net jei pirmą kartą užsakant pristatymas buvo nemokamas. Pirkėjui nesutinkant su šiomis sąlygomis, sulaukus užsakymo grąžinimo mums, už užsakymą sumokėti pinigai yra gražinami tik dalinai – išminusavus anksčiau nurodytą sumos dalį. Tai reikalinga dėl to, kad kai užsakymas yra grąžinamas mums, mes turime susimokėti ne tik siuntimo, bet ir tokį patį mokestį siuntų tarnyboms už grąžinimą, o siuntimo išlaidos kurias moka pirkėjas visais atvejais yra mažesnės, nes dalį jų kompensuojame mes, siekdami paskatinti produktų prieinamumą kuo platesnei visuomenės daliai.

Pristatymo sąlygos